Obserwatorzy

niedziela, 6 sierpnia 2017

#1 Book Haul

Po raz pierwszy kupiłam tyle książek- aż 4!!! Wiem. Powalająca liczba. Ja jestem jednak osobą, która nie zarabia i wolę jednak pożyczać książki w bibliotece niż kupować. Mimo to postanowiłam zrobić osobny post, w którym przedstawię wam zakupione pozycje czyli book haul.


Na pierwszy ogień idzie trylogia pani Katarzyny Bondy:


Sprawa Niny FrankTylko martwi nie kłamią

Florystka

  Zapytacie zapewne "po co ci florystka i tylko martwi nie kłamią skoro już je czytałaś". Otóż cała trylogia to prezent dla mojej przyjaciółki. Dodam, że są to wydania kieszonkowe.

Jednak wspominałam wcześniej, że kupiłam 4 książki. Ta ostania jest dla mnie. Dość długo przymierzałam się do jej zakupu. W końcu ciekawość wzięła górę i jest.


Ponad wszystko
Zazwyczaj wolę czytać książki z okładkami filmowymi. Wydają mi się one ciekawsze. Tu jednak "zwykła" okładka zachwyciła mnie. Naprawdę jest świetnie wykonana!


A tak prezentuje się mój zakup w całości:

Mogę jeszcze dodać, że książki kupowałam przez internet w sklepie Aros. Naprawdę polecam wam tę księgarnię. Książki można kupić tanio a dostawa jest bardzo szybka. U mnie książki przyszły już następnego dnia. (Nie jest to sponsorowana reklama tylko moje własne chwalenie :) )Mam nadzieję, że tego typu posty będą pojawiać się tutaj co raz częściej i spotkają się z waszym uznaniem.2 komentarze:

  1. Świetny prezent takie książki :) czytałam tą serię i warta jest polecenia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja przeczytałam druga i trzecią część i uważam, że są świetne.

    OdpowiedzUsuń